Bursa'da köy meydanında cinayet! Önce oğlunu sonra...
Bursa'nın İznik ilçesinde bir hafta arayla baba ve oğluna kurşun yağdırarak babanın ölümüne oğlunun ağır yaralanmasına sebep olan katil zanlısı her yerde aranıyor.
BURSA , 23 Haziran 2016 Perşembe, 09:35
Bursa'da köy meydanında cinayet! Önce oğlunu sonra...
Süleymaniye köyünde yaşayan M.R. Cemal Salım (33) ve Naci Salım (65) isimli baba oğula bilinmeyen bir nedenden dolayı husumet beslemeye başladı. Zanlı, geçtiğimiz hafta köy meydanında Cemal Salım ile karşılaştı. Aralarındaki husumet nedeniyle silahına davranan M.R. Salım’a altı el ateş etti. Ağır yaralanan genç adam Bursa Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

KÖY MEYDANI'NDA CİNAYET

Cemal Salım’ı vurduktan sonra firar eden M.R. saklandığı yerden çıkarak, dün akşam iftara yakın bir saatte köy meydanına indi. Ağır yaraladığı genç adamın babası Naci Salım’ı meydanda gören M.R. silahla ona da ateş etti. Vücudunun çeşitli yerlerine kurşun isabet eden Naci Salım, olay yerinde hayatını kaybetti. Katil zanlısı M.R. olay yerinden kaçtı. Baba Salım’ın cansız bedeni İznik Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı.

ZANLI HER YERDE ARANIYOR

Bursa'nın İznik ilçesinde bir kişinin ölümüne sebep olduğu iddia edilen katil zanlısı genç her yerde aranıyor. 

Olay yerinden kaçan M.R. ise 1 hafta sonra saklandığı yerden çıkarak, köy meydanına geldi. Ağır yaraladığı genç adamın babası N.S. ile karşı karşıya gelen M.R., silahına sarıldı. M.R.'nin silahından çıkan kurşunların hedefi olan N.S., kanlar içinde yere yığıldı. Vücudunun çeşitli yerlerine kurşun isabet eden 60 yaşında adam, olduğu yere yığıldı.

M.R. olay yerinden hızla uzaklaşırken, baba N.S. için ise 112 Acil Servis ekipleri seferber oldu. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan N.S.'nin cansız bedeni İznik Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR