Bursa'da ölümlü kazada ortalık karıştı! Polis havaya ateş açıp..
İstanbul Yolu üzerinde yaşanan kazada, bir kişi öldü bir kişi ise yaralandı. Olay yerine gelen kazazede yakınları ise polisle kavgaya tutuştu. Polis, kavgayı havaya ateş açıp, biber gazı kullanarak ayırdı.
BURSA , 17 Mayıs 2017 Çarşamba, 11:25
Bursa'da ölümlü kazada ortalık karıştı! Polis havaya ateş açıp..

Korkunç kaza, Bursa - İstanbul yolu TOFAŞ lambalarında meydana geldi. Pazarcılık yapan Yasin Şık(58) ile kardeşi Tahir Şık (42) içinde bulunduğu kamyonet,hafriyat yüklü kamyona çarptı. İki kardeş, araç içerisinde sıkıştı.

EKİPLER SEVK EDİLDİ

Olay yerine çok sayıda ekip gönderildi. İtfaiye ekipleri tarafından sıkıştığı yerden çıkarılan Tahir Şık hastane yolunda can verdi. Kamyonet sürücüsü Yasin Şık da yarım saatlik kurtarma çalışmasının ardından sıkıştığı yerden çıkarılıp hastaneye kaldırıldı.

KAZAYI DUYAN OLAY YERİNE KOŞTU

Kazada hayatını kaybeden Tahir Şık'ın (42) haberi alan yakınları olay yerine koştu. Tahir Şık'ın yakınlarıyla görevli polisler arasında tartışma yaşandı. Hasta yakınları görevli bir polis memuruna vurup darp etmeye kalkışınca olay yerinde bulunan Trafik Şube Müdürü, havaya 2 el ateş edip yaşanan arbedeyi engelledi.

Çıkan arbedenin ardından olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Kalabalığın dağıtılmasının ardından olay yeri inceleme ekipleri kazayla ilgili çalışma yaptı. Kazaya karışan hafriyat kamyonu ile cip sürücüleri de ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Kazayla alakalı cumhuriyet savcılığı tarafından tahkikat başlatıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR