Bursa'da otobüs şoförüne çekiçli saldırı! Ağabeyi konuştu...
Bursa'nın İnegöl ilçesinde, korna çalma meselesinden çıkan kavgada belediye otobüs şoförüne çekiçle saldırdıkları iddia edilen kardeşlerden büyük olanı olayı anlattı
BURSA , 09 Ekim 2017 Pazartesi, 17:19
Bursa'da otobüs şoförüne çekiçli saldırı! Ağabeyi konuştu...

Bursa'nın İnegöl ilçesinde, korna çalma meselesinden çıkan kavgada belediye otobüs şoförüne çekiçle saldırdıkları iddia edilen kardeşlerden büyük olanı olayı anlattı. Ağabey O.Y, "Tahrik edici hareketlerde bulundu. Neden böyle yaptığını sormak için otobüse bindiğimizde bize çekiçle saldırdı, biz de kendimizi savunmak zorunda kaldık" dedi.

Araç içi kameralarına da yansıyan olayı anlatan olayın taraflarından ağabey O.Y. "Bu kişi yol boyunca bizi tahrik ve taciz etti. En sonunda araca bindik ve el kol harekini neden yaptığını, kornayı neden çaldığını ve neden selektör yaptığını sorduk. Araçtan inerken bize küfretti. Biz de araca tekrar bindik.

Koltuğun altından çıkardığı çekiçle kardeşime saldırdı, kafasına vurdu. Darp raporu var. Bu sırada arbede yaşandı. Sonra kardeşim çekici ondan aldı, otobüsten indirmeye çalışırken, biz otobüs dışına düştük. Kapıyı kapadı. İnin diye bağırırken kardeşim ondan aldığı çekiçle camı kırdı.

Ardından polisler geldi, bizi ve onu aldı. Kaçma falan yok" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR