Bursa'da taksi şoförüne gasp kamerada
Bursa'da 2 arkadaşın taksi şoförünün boynuna aracın emniyet kemerini dolayıp ve boğazını sıkıp 250 lirayı gasp etmesi kameraya yansıdı. Görüntülerde, taksinin durması ve birkaç dakika sonra şüphelilerin koşarak uzaklaşması yer aldı.
BURSA , 14 Mart 2017 Salı, 20:01
Bursa'da taksi şoförüne gasp kamerada

Olay, merkez Yıldırım İlçesi Davutdede Mahallesi Zümrüt Sokak'ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 16 T 0463 plakalı taksinin şoförü 32 yaşındaki İbrahim E.'nin 2 şüpheli tarafından boynuna aracın emniyet kemerinin dolanması ve boğazının sıkılmasıyla 250 lirası gasp edildi. Yapılan güvenlik kamerası incelemeleri sonucunda 2 şüpheli tespit edildi. Şüphelilerden İ.Y. (25), Çekirge Devlet Hastanesinde yakalandı. G.A. (22) ise merkez Osmangazi ilçesi Alemdar Mahallesi'nde gözaltına alındı. Şüphelilerin paraları aldıktan sonra kavga ettikleri ve G.A.'nın döner bıçağıyla İ.Y.'nin kulağını ve yüzünü kestiği ortaya çıktı.

Öte yandan, güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde seyir halinde ilerleyen taksinin bir anda yolda durduğu görülüyor. Birkaç dakika sonra 2 şüphelinin taksiden inip, koşar adımlarla kaçtığı kameraya yansıyor. Emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edilen 2 şüpheliden G.A. görüntü alan gazetecilerin neden yaptın sorusuna, "Atar yaptı yaraladım. Sen de yap seni de yaralarım" dedi.

G.A. ayrıca taksi şoförünün kendisine ait sigarayı izinsiz aldığı için kemerle boynunu sıktığını söyledi.

Şüpheliler çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece tutuklandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR