Bursa'nın kabusu fötr şapkalı hırsıza suçüstü!
Bursa'da, sürücü Muhammet Turan'ın, tatlı almak için markete girmesini fırsat bilip, kapısı açık bıraktığı minibüsten 500 lirayı çalarken araç kamerası tarafından görüntülenen fötr şapkalı hırsızının, 17 yaşındaki Ö.D. olduğu ortaya çıktı. Hırsızlık amacıyla Merkez Nilüfer İlçesi'nde girdiği kuförde yakalanan Ö.D.'nin ayakkabı izinden, karıştığı 8 ayrı hırsızlık olayı daha ortaya çıkartıldı.
BURSA , 25 Haziran 2016 Cumartesi, 12:20
Bursa'nın kabusu fötr şapkalı hırsıza suçüstü!
Bursa'da, Santral Garaj-Yavuzselim hattında 16 M 0333 plakalı minibüste şoför olarak çalışan 24 yaşındaki Muhammed Turan, yolcuları indirdikten sonra, tatlı almak için bir markete girdi.

\\\"\\\"

Bu sırada Turan’ın minibüsün kapısını açık bırakmasını fırsat bilen fötr şapkalı bir kişi, minibüsün yanına geldi. Şüpheli, şoför kapısını açıp, vites kutusunun yanında bulunan yaklaşık 500 lirayı aldıktan sonra kapıyı kapatıp uzaklaştı.

Tatlıyı aldıktan sonra minibüse giren Turan, gün içersinde topladığı kazancın yerinde olmadığını görünce, çalınmış olabileceği ihtimali üzerine güvenlik kamerasını inceleyince, paranın nasıl alındığını gördü.

\\\"\\\"

Sürücünün şikayetçi olması sonucu polisin her yerde aradığı fötr şapkalı hırsız'ın, Ö.D. olduğu öğrenildi. Merkez Nilüfer İlçesi'nde girdiği kuförde yakalanan Ö.D.'nin, ayakkabı izini alan polis, Ö.D.'nin karıştığı 8 ayrı hırsızlık olayını daha aydınlatmış oldu.
\\\"\\\"

Polis tarafından, "Hırsızlık" suçlarından adliyeye gönderilen Ö.D., nöbetci mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR