Bursalı gençler Erdoğan için şarkı yazdı
Bursa'da yaşayan iki gencin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için yazarak seslendirdikleri şarkı büyük beğeni topladı. Şarkıyı seslendiren Hüseyin Seven, en büyük hayalinin şarkıyı Erdoğan'ın önünde söylemek olduğunu belirtti.
BURSA , 22 Şubat 2017 Çarşamba, 19:40
Bursalı gençler Erdoğan için şarkı yazdı

Bursa'da yaşayan Hüseyin Seven ve Ali Rıza Kızılgeçit, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yazdıkları ve yaklaşık 1 ay önce çalışmalarına başladıkları şarkıyı sosyal medya hesaplarından paylaşınca büyük beğeni topladı. 'Güçlü lider Erdoğan' ismini verdikleri şarkıyı seslendiren Hüseyin Seven, hayalinin eserlerini Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önünde söylemek olduğunu ifade etti.

AK Parti Bursa İl Başkanlığında bilgi işlem uzmanı olarak çalışan Seven, Samsunlu olduğunu ve 25 senedir Bursa'da yaşadığını belirterek, Cumhurbaşkanına olan sevgilerinden dolayı daha önce başka eserler de yaptıklarını belirtti. Arkadaşı olan Ali Rıza Kızılgeçit ile birlikte 15 Temmuz darbe girişiminin ardından yeni bir eser yapmak için çalışmalara başladıklarını belirten Seven, "Arkadaşımla otururken daha önce de konuşmuştuk. Darbe girişiminden sonra gelişen olaylardan dolayı o da bir kaç cümle bir şey yazmıştı. Ben de baktım beğendim. Bunun devamını getirelim dedim. Ondan sonra beraber bu eseri yazdık. Hazırlanması 3 hafta sürdü. Bu eseri yapmamızdaki amacımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Bey'e karınca kararınca destek olmamız. Eserin Türkiye genelinde hatta dünya genelinde duyulmasını isteriz. Sözleri güzel, eserimize güveniyoruz. Sanal ortamda paylaştık. Güzel tepkiler alıyoruz. Sözlerinin anlamlı ve güzel olduğunu söylüyorlar. İnşallah başarılı bir eser olur" dedi.

Hüseyin Seven ve Ali Rıza Kızılgeçit'in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için yazdıkları şiir şöyle:
"Başta Recep Tayyip Erdoğan/ Davasıdır bu vatan/ Darbelere dik duran/ Güçlü lider Erdoğan/ Bir yanda uçak tarar/ Bir tarafta tanklar var/ Erdoğan'ın sesiyle/ Sokaklar insan dolar/ Tek bayrak tek millet/ Tek vatan tek devlet/ İşte budur hak alan/ Güçlü lider Erdoğan/ Benim ülkem budur işte/ Canı yansa korkmayan/ Ne yaşlısı ne de genci/ Bu vatanı satmayan/ Korkma korkma kanmayacak/ Kimse bu tür oyuna/ Allah nedir bileceksin/ Şehit olma yolunda/ Güçlü lider Erdoğan"

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR