Bursalılar dikkat! O yollar yarın kapalı
Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Bursa bağlantı yolu ile devlet yolu kavşağı arasında üstyapı iyileştirme çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle yol, İstanbul-Ankara-İzmir istikametinden Yalova yönüne yarına kadar trafiğe kapalı olacak
BURSA , 05 Aralık 2017 Salı, 11:39
Bursalılar dikkat! O yollar yarın kapalı

Gaziantep-Şanlıurfa Otoyolu Birecik-Şanlıurfa kuzey kavşakları 53-132. kilometrelerindeki bağlantı yollarında üstyapı onarımı nedeniyle Birecik viyadüğü Gaziantep yönünde 3 şerit trafiğe kapatılacak.

TEM Otoyolu'nun Adapazarı-İzmit doğu kavşaklarında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle Adapazarı-İzmit yönünde 07.30-17.30 saatlerinde otoyol trafiğe kapatılıyor. Bu kesimde ulaşım, Adapazarı kavşağından D-100 yoluna yönlendirilerek, İzmit doğu gişelerinden tekrar otoyola katılım gerçekleştiriliyor.

Bursa Çevre Otoyolu'nun Yalova ayrımı-Karacabey köprülü kavşağında üstyapı iyileştirme çalışmaları nedeniyle yarına kadar Ankara istikametinden Bursa-Yalova ayrımı yönünde yol trafiğe kapalı olacak.

Uşak-Afyonkarahisar yolunun 38. kilometresinde Erkmen köprülü kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Afyonkarahisar Belediyesine ait toplayıcı yoldan sağlanıyor. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR