Bursaspor Başkanı Bölükbaşı, taraftarlarla el ele...
Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, Bursaspor'a gönül verenlerin yanında olmaya devam ediyor. Göreve geldiği günden beri ziyaretçileri akınına uğrayan Başkan Bölükbaşı, fırsat buldukça taraflarla da bir araya geliyor.
BURSASPOR , 11 Haziran 2014 Çarşamba, 13:58
Bursaspor Başkanı Bölükbaşı, taraftarlarla el ele...

Bursa ikinci amatör kümede şampiyon olarak birinci amatör kümeye yükselen Gülbahçespor, düzenlenen gecede şampiyonluk kupasını havaya kaldırdı. Gülbahçe’de yüzlerce taraftarın coşkuyla kutladığı şampiyonluk gecesine Başkan Recep Bölükbaşı da katıldı. Bölükbaşı yaptığı konuşmada, "Birinci amatör kümeye yükselen Gülbahçespor’un yöneticilerini ve futbolcularını tebrik ediyorum. Genel kurulun ardından çalışmalarımıza başladık. Bursa’nın her kesimiyle iletişime geçtik. Bugün buradaki kalabalığı görünce çok mutlu oldum. İlerleyen dönemde Gülbahçespor’dan futbolcularımızı Bursaspor forması giyerken görmek istiyorum. Şampiyonluğunuz hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Gülbahçesporlu futbolcular, şampiyonluk kupasını Başkan Recep Bölükbaşı, BASKF Başkanı Cemal Vardar ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Abdülkadir Karadağ’ın elinden aldı.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR