Bursaspor'da çok çarpıcı gelişme.... Sıra personel maaşlarında
Bursaspor'daki maddi krizin faturası her geçen gün kabarırken, yönetim futbolculardan sonra personelden de aldığı ücretlerde indirime gitmesini isteme kararı aldı.
BURSASPOR , 29 Haziran 2014 Pazar, 09:02
Bursaspor'da çok çarpıcı gelişme.... Sıra personel maaşlarında

Bursaspor'un içinde bulunduğu maddi krizi aşmak için her formül deneniyor. Bu ay sonunda yapılması gereken yüklü ödeme için Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'den söz alan Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, kemer sıkma politikasında radikal bir hamle daha yapmaya hazırlanıyor. Daha önce personel emrindeki kiralık arabaları gereksiz yere kullanımı önleme adına otoparka çektiren başkan Bölükbaşı şimdi de yüksek maaşlı personelden indirim talep edecek.

Bölükbaşı'nın bu konuda ilk adımı Vakıfköy Tesisleri'nde attığı ve bazı personelin maaşlarını bir miktar indirdiği öğrenildi. Kulüpte yüksek maaş alan personel için yapılan bu hamlede sıranın Özlüce Tesisleri'ne geldiği belirtiliyor. Maddi külfet olmaması için uçakla gidilecek kamp organizasyonu yapmayan, yüksek ücret alan futbolculardan indirime gitmelerini istemeyi kararlaştıran Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyelerine kulüp personelinin nasıl bir karşılık vereceği merakla bekleniyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR