'Bursaspor'da çok mutluyum'
Yeşil Beyazlıların başarılı orta saha oyuncusu Abdullahi Shehu, "Bursaspor'da olmaktan dolayı çok mutluyum. Burada olmam benim en üst noktaya çıkmamı, yani Dünya Kupası'na gitmemi sağladı" dedi.
BURSASPOR , 26 Temmuz 2018 Perşembe, 07:51
'Bursaspor'da çok mutluyum'

GEÇEN SEZON GERİDE KALDI

2018-2019 futbol sezonu öncesi hazırlıklarını Afyon'da sürdüren Bursaspor'da başarılı orta saha oyuncusu Abdullahi Shehu, kulüp televizyonuna önemli açıklamalarda bulundu. Nijeryalı futbolcu, "Kampta olmak çok güzel burada iyi bir çalışma yürütüyoruz. Geçen sezon artık geride kaldı yeni sezon için hazırlanıyoruz. Ben bir oyuncu olarak daha yüksek seviyede oynamaya çalışacağım. Yeni sezona çok iyi hazırlanıyorum. Geçen sezonun yeterli olmadığını biliyorum. Hem takımın hem kendimin iyi bir sezon geçirmesi için elimden geleni yapacağım" diye konuştu.

YARININ NE OLACAĞI BİLİNMEZ

Dünya Kupası'nda oynamanın her zaman hayalinde olduğunu belirten Shehu, "Bursaspor'da olmaktan dolayı çok mutluyum. Burada olmam benim en üst noktaya çıkmamı, yani Dünya Kupası'na gitmemi sağladı. Yeni sezon için taraftarların benden büyük beklentileri olduğunu biliyorum. Çünkü geçen sezon beni kimse tanımıyordu. Geçen seneki oyunum ile güven verdiğimi düşünüyorum. Sahada olduğum sürece her zaman takıma desteğim olacak. Şu an Bursaspor'un oyuncusuyum ama bir futbolcunun yarın ne olacağını bilemezsiniz. Yarın ne olacağını bize zaman gösterecektir" dedi.

VAR olumlu olsun!

Yeni sezonda Süper Lig'de uygulanacak VAR (Video Hakem Uygulaması" hakkında da konuşan Nijeryalı orta saha oyuncusu, "Video hakem uygulaması bazen iyi bazen iyi değil ama biz oyuncular olarak yapabileceğimiz bir şey yok. Hakemlerin verdiği kararlar bizim aleyhimize veya lehimize olabilir. Bu karar TFF ve üst mercilerin aldığı bir karar olduğu için buna uymak zorundayız. Umarım futbol için olumlu bir karar olur" dedi.

En İyisi Teksas!

Timsah'ın taraftar grubu Teksas'tan övgüyle söz eden Shehu, "Müslüman bir ülkede olmaktan mutluyum çünkü her yemeği ve her eti yiyebiliyorum. Bu ülkede camiye gitme imkânı bulabiliyorum. Kulağıma ezan seslerinin gelmesi beni evimde hissettiriyor. Diğer ülkelerde bunu duyamıyordum. Bursaspor taraftarları bizi her zaman olduğu gibi desteklesinler, geçen sene karşısında oynadığım en iyi taraftar grubu olduklarını düşünüyorum. Verdikleri tüm destekler için teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR