Bursaspor'da gündeme bomba gibi düşen iddia
Maddi kaynak arayışındaki Bursaspor'da bu kez de gündeme yüksek bedelle elden çıkarılabilecek futbolcuların durumları geldi. Yönetim finansal açıdan rahat nefes almak için yıldızlarını elden çıkarmayı yüksek sesle dillendirmeye başladı.
BURSASPOR , 17 Haziran 2014 Salı, 08:48
Bursaspor'da gündeme bomba gibi düşen iddia

Son yılların en büyük maddi darboğazı içindeki Bursaspor'da yönetim kaynak arayışlarını sürdürüyor. Kadroda düşünülmeyen yabancı futbolcular gitme şartı olarak sözleşmelerinde yazan miktarları isteyince iyiden iyiye köşeye sıkışan Başkan Recep Bölükbaşı ve ekibi kaynak yaratma derdine düştü. Futbolculara yapılacak ödeme tarihinin de yaklaşması Bursaspor'un iyiden iyiye belini büküyor. Kasadaki paranın birikmiş ödemeleri karşılamayacağı söyleniyor.  

YILDIZLAR SATILABİLİR

Bu nedenle transferde de somut adım atamayan Bursaspor Yönetimi kadroda bulunan ve piyasası olan futbolcuların da çok sıkışılması durumunda satışını gündemine aldı. Yönetim, Ozan Tufan, Enes Ünal, Serdar Aziz ve Şener Özbayraklı'yı resmi teklif olması durumunda elden çıkarmayı planlıyor. Bu oyuncuların satışından gelecek parayla kulüp rahat nefes almayı ve yerlerine daha az maliyetli transfer yapmayı amaçlıyor. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR