Bursaspor'da Mesut Mestan adaylığını açıkladı
Bursaspor Kulübü’nün 7 Haziran Cuma günü yapılacak olan olağanüstü kongresi için ilk başkanlık adaylığını açıklayan isim Mesut Mestan oldu. Mestan, “İnşallah bu adaylığım Bursaspor’a ve kente hayırlı olur” dedi.
BURSASPOR , 21 Mayıs 2013 Salı, 11:47
Bursaspor'da Mesut Mestan adaylığını açıkladı

Yeşil-beyazlı kulübün geçmiş yönetimlerinde de görev alan Mestan, Divan Otel'de düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklamada, Başkan İbrahim Yazıcı'nın beklenmedik vefatının tüm kentte ve Bursaspor camiasında büyük üzüntüye sebep olduğunu söyledi.

Mestan, “Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı’nın beklenmedik ölümü hepimizi derinden üzmüştür. Tüzüğümüz gereği olağanüstü kongre kararı alındı. 7 Haziran’da çoğunluk sağlandığı takdirde gerçekleşecek olan kongrede Mesut Mestan olarak başkan adaylığımı açıklıyorum” dedi.

“ADAYLIĞIM BURSASPOR'A VE KENTE HAYIRLI OLSUN”

2009-2010 sezonunda elde edilen şampiyonlukta futbol şube sorumluluğu ve transferden sorumlu yönetici görevlerini üstlendiğini hatırlatan Mestan, "Bursaspor’a bugüne kadar yapmış olduğum çeşitli kademelerdeki görevlerde gerekli bilgi ve birikime sahibim. İnşallah bu adaylığım Bursaspor’a ve kente hayırlı olur” diye konuştu

Mestan ayrıca, bundan sonraki toplantıda yönetim kurulunu ve projelerini paylaşacağını ifade etti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR