Bursaspor'da Soner transferi için sıkı pazarlık
Akhisarspor'la sözleşmesi biten Soner Aydoğdu Bursaspor'dan yıllık 1 milyon Euro garanti para istedi. Bursaspor bu teklifi kabul etmedi. Yeşil Beyazlılar 27 yaşındaki futbolcuya süre verirken, tarafların pazarlıkları yoğun bir şekilde sürüyor.
BURSASPOR , 07 Haziran 2018 Perşembe, 07:47
Bursaspor'da Soner transferi için sıkı pazarlık

HABER I Tolga ÖZTAŞ I

ŞARTLAR ZORLANIYOR

Bursaspor'un iç piyasada ilgilendiği isimlerden Soner Aydoğdu ile Yeşil Beyazlılar'ın pazarlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Soner Aydoğdu Bursaspor'dan yıllık 1 milyon Euro garanti ücret isteyince transfer şu an için pazarlık aşamasında kaldı. Yeşil Beyazlılar Soner Aydoğdu'dan talep ettiği ücretinden indirim isterken, deneyimli krampon cephesinden de şartların zorlanması isteği geldi.

İMZA PARASI İSTEMEDİ

Akhisarspor'la sözleşmesi sona eren ve bu nedenle bonservisi elinde olan Soner Aydoğdu bu kozu iyi değerlendirmeyi amaçlarken, şu an için bir imza parası talep etmediği bildirildi. Bursaspor 27 yaşındaki Soner Aydoğdu'nun istediği ücrette bir indirim yapması halinde bu transfere son noktayı koyacak. Tecrübeli futbolcu geçen sezon takımında 35 maçta 8 gol 6 asistlik performans sergiledi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR