Bursaspor'un genç yıldızı Ozan Tufan'dan milli itiraf
Ay Yıldızlı formayı giymenin üzerindeki sorumluluğu bir kat daha artırdığını belirten genç futbolcu, “Milli takıma gitmek gelişimim açısından çok faydalı oldu” dedi.
BURSASPOR , 25 Haziran 2014 Çarşamba, 09:09
Bursaspor'un genç yıldızı Ozan Tufan'dan milli itiraf

Bursaspor'un genç yıldızı Ozan Tufan Milli Takım'a gitmenin kendi gelişimi açısından önemli bir kilometre taşı olduğunu açıkladı. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in ve Milli Takım'daki tüm oyuncuların kendisine çok yardımcı olduğunu belirten genç krampon, “Bu dönem kariyerim açısından çok önemliydi. İyi değerlendirdiğimi düşünüyorum. Gerekli tüm dersleri çıkardım. Açıkça söylemek gerekirse Milli Takım gelişişim açısından bana çok şey kattı” dedi.

ÜZERİMDEKİ YÜK AĞIRLAŞTI

Yeni sezonda da başarılı olmak için çok çalışacağını ifade eden Ozan Tufan, “Artık omuzlarımdaki yük daha ağır. Bunun bilincindeyim. Bu sezon yeniden iyi oynayıp hem takımımın başarıya ulaşmasını sağlayacağım hem de yeniden Milli Takım kapısını aralayacağım. Benim bu noktadaki en büyük destekçilerim de teknik heyetimiz, futbolcu abilerim ve taraftarımız olacak. Milli Takım ve Bursaspor formasını bundan sonra uzun yıllar başarıyla taşımak istiyorum” diye konuştu.  

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR