Cani adamdan, maaşını vermeyen kadına kan donduran işkence!
İstanbul Ataşehir'de, cani koca, maaşını vermediği gerekçesiyle imam nikahlı eşini işkence yaparak feci şekilde dövdü. Kaburgaları kırılan talihsiz kadın hastanede tedavi altına alındı. Polis her yerde, ortadan kaybolan vicdansız kocayı arıyor.
GÜNDEM , 20 Mart 2019 Çarşamba, 09:25
Cani adamdan, maaşını vermeyen kadına kan donduran işkence!

İstanbul Ataşehir'de, maaşını vermediği gerekçesiyle imam nikahlı eşi tarafından feci şekilde dövülen kadın, hastanede tedavi altına alındı. Polis, olayın ardından ortadan kaybolan cani koca Cüneyt G.'yi her yerde arıyor.

Olay, dün gece Ataşehir'de meydana geldi. İddiaya göre, Cüneyt G. imam nikahlı 2 çocuğunun annesi Sümbül D.'den maaşını istedi. Evin kirasını ödeyeceğini söyleyerek maaşını vermeyi kabul etmeyen Sümbül D.' bunun üzerine eşi tarafından darp edildi.

VİCDANSIZ EŞ ORTADAN KAYBOLDU

Evde 3 saat boyunca dayak yiyen ve kaburgaları kırılan kadın, hastanede tedavi altına alındı. Cüneyt G. ise olayın ardından ortadan kayboldu.

"MAAŞIMI İSTEDİ, VERMEYİNCE..."

DHA'ya konuşan Sümbül D. "Anlaşamadık bazı olaylar geçti aramızda. Maaşımı istedi, vermeyince. Şu anda 4,5 tane kaburgam kırık. Kafamda yaralar var. Ayaklarımda yaralar var. Daha önce böyle bir şey olmadı. 19 yıllık evliyim, 2 çocuğum var. Kendisinden şikayetçiyim." dedi.

"3 SAAT İŞKENCE YAPTI, 5 KABURGASI KIRIK"

Hastanede tedavi gören Sümbül D.'nin ablası ise, "Dünden beri gerçekten alt üst olduk. Gördüğünüz insan benim kız kardeşim. Psikolojimiz bozuldu. Aldığı darbeler aldı imam nikahlı eşi tarafından. İş yerine gidiyor. Kızı iş yerinden alıyor. Kandırıyor eve gideceğiz diyor. Yolda iyi davranıyor kendisine sonra 3 saat işkence yaptı, dayak attı, darp etti. Demirle, bira şişeleriyle bacaklarına... 5 kaburgası kırık.

"SANA DİNLENE DİNLENE İŞKENCE EDECEĞİM"

Eşi geçen ay maaşını istedi ondan, verdi. Vermek zorunda kaldı. Çünkü sürekli şiddet görüyordu. Bu ay da aynı şekilde 'maaşını vereceksin, ben başka bir işler yapacağım' dedi. Kız kardeşim de 'geçen ay kiramızı veremedik, bu ay vermem gerekiyor' dedi. Alkol almış zaten kendisi. Bunu önceden planlamış, kızı eve götürmüş, televizyonun sesini sonuna kadar açmış dışarıdan konu komşu duymasın diye.Evde kimse yok. Kıza 'Sana 3 saat boyunca dinlene dinlene işkence edeceğim. Seni 3 saat döveceğim.' Demiş. ve aynı şekilde de yapmış zaten.

ARTIK ÖLMEK İSTİYORUM DEYİP ÇAMAŞIR SUYU İÇMİŞ

Kız artık o kadar işkenceye dayanamamış. Sürünerek mutfağa gitmiş, çamaşır suyu bile içmiş. Artık ölmek istiyorum yeter diye." şeklinde konuştu.

Polis, Cüneyt G.'yi her yerde arıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR