Canlı bombalar yabancı uyruklu mu?
Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca Atatürk Havalimanı'nda yaşanan hain terör saldırısıyla ilgili olarak soruşturma başlatıldı. Canlı bomba olan kişilerin Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsilerinin bittiği ve vücutlarının parçalandığı öğrenilirken, kimlik tespit çalışması sürüyor. Canlı bombaların, yabancı uyruklu olabilecekleri ihtimali üzerinde duruluyor.
GÜNDEM , 29 Haziran 2016 Çarşamba, 11:20
Canlı bombalar yabancı uyruklu mu?
İstanbul Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı, Atatürk Havalimanı'nda yaşanan terör saldırısıyla ilgili olarak soruşturma başlattı.Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosunca dün akşam Atatürk Havalimanı'nda yaşanan terör saldırısıyla ilgili olarak soruşturma başlatıldı. 

Soruşturma kapsamında, canlı bomba olan kişilerin Adli Tıp Kurumundaki otopsilerinin bittiği ve olayda belden yukarılarında vücut bütünlüğünün bozulduğu, kimliklerinin belli olmadığı ve yabancı olabilecekleri şüphelerinin bulunduğu öğrenildi.

Canlı bombaların keşif yapıp yapmadığının da araştırıldığı soruşturmada, geçmişe yönelik havalimanındaki kamera kayıtlarının inceleneceği kaydedildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR