Çarşaflı hırsız yakalanınca çırılçıplak soyunup...
Döviz bürosuna gelen çarşaflı kadın tırnakçılık yöntemiyle dolandırıcılık yapmak istedi amacına ulaşamadı. İş yeri sahibi polisi aramak isteyince kadın çırılçıplak soyunup 'bana saldırıyor' diye bağırdı.
GÜNDEM , 26 Haziran 2016 Pazar, 14:15
Çarşaflı hırsız yakalanınca çırılçıplak soyunup...
Antalya'nın Manavgat ilçesinde bulunan iş yerine döviz bozdurmak amacıyla gelen üzerinde çarşaf bulunan, sadece gözleri ve elleri görünen kadın tırnakçılık yöntemiyle dolandırıcılık yapmak istedi. İşyeri sahibinin durumu fark etmesi üzerine kadın amacına ulaşamadı. Kadının iş yerine geldiği andan çıkışına kadar yaşananlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

"500 EUROYU BOZDURMAK İSTEDİ"

İbrahim Sözen Caddesi üzerinde bulunan iş yerinin sahibi Mehmet Varol, kadının iş yerine girdikten sonra 500 Euroyu kendisine uzatarak bozmasını istediğini belirterek "Kendisine 500 euronun o anki karşılığı olan bin 615 Türk lirasını sayarak verdim. Bana kendi iş yerinden 500 Euronun karşılığının bin 670 lira olduğunun söylendiğini belirtince parayı geri vermesini 500 Eurosunu almasını istedim.

"PARA SAYMA MAKİNESİNE KOYDUĞUMU FARK EDİNCE"

500 Euroyu alırken bana elindeki parayı uzattı. Parayı doğrudan kasaya koymak yerine para sayma makinesine koyduğumu fark edince elindeki cüzdanın altına sakladığı 500 lirayı bu da sizin diyerek bana uzattı.

"500 LİRAYI ALIP GİDECEKTİ"

Parayı saymasaydım 500 lirayı alıp gidecekti. Kendisine durmasını söylememe bile fırsat vermeden iş yerinden çıkarken kapıda kendisini bekleyen bir başka bayan ve 3-4 yaşlarında bir çocuk olduğunu gördüm. Hızla yolun karşısına geçtiler.

"ÇARŞAFI ÇIKARIP ÇIRIL ÇIPLAK KALDI"

Ben de arkalarından koşarak geldim ve bir taraftan polisi ararken diğer taraftan kadını tutmaya çalıştım. Caddenin ortasında kadın çarşafı üzerinden çıkararak anadan doğma kaldığında neye uğradığımı şaşırdım. Bir taraftan da kurtarın bana saldırıyor diye bağırıyordu. Şaşkınlığımızı üzerimizden atamadan kadın caddede çıplak vaziyette kayboldu" dedi.

Olayın ardından iş yerine gelen emniyet güçleri kamera görüntülerini alırken, kadını bulmak için çalışma başlattı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR