Çeltikspor'da altyapı atağı
6 - 15 yaş arası gençlere yönelen Çeltikspor, kendi tesislerinde hayata geçirdiği futbol okulu ile bundan böyle her yıl 150 çocuğa futbol eğitimi verecek.
BURSA'DA SPOR , 27 Temmuz 2018 Cuma, 08:15
Çeltikspor'da altyapı atağı

"ÇOK ÖNEMSİYORUZ"

Bursa'nın değerli amatör takımlarından olan Çeltikspor'dan beklenen altyapı hamlesi geldi. Mavi Beyazlılar kendi tesislerinde hayata geçirdiği çim sahalı futbol okulu ile bundan böyle 6-15 yaş arasında yaklaşık 150 çocuğa eğitim verecek. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Çeltikspor Başkanı Cemal Kaymak, hedeflerinin altyapıdan yetenekli gençler yetiştirerek hem kendi kulüplerine hem de Türk futboluna oyuncu kazandırmak olduğunu söylerken bu futbol okulunun çok yararlı olacağını da sözlerine ekledi.

SADECE SPOR DEĞİL

Altyapıda yaptığı çalışmalarla isminden sıkça söz ettiren Çeltikspor futbol okulu koordinatörü İsa Koca ise yetenekli çocukların futbol ile tanışmasının çocuklar için yeni bir vizyon oluşturacağına dikkat çekti. Kulübün altyapıdan sorumlu başkan yardımcısı Hüseyin Sarı ise futbol okulunun sadece yaz aylarında değil kışın da devam edeceğini, çocukların futbol dışında sosyal etkinliklerden faydalanabileceğini ayrıca okul hayatlarının aksatılmaması için bir etüt programı hazırladıklarını belirtti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR