Cesedini 19 gün sonra buldular
Bursa'nın Mudanya ilçesinde, arkadaşlarıyla bindiği sandaldan denize düştüğü iddia edilen Yusuf Süzer’in cesedi 19 gün sonra bulundu.
BURSA , 31 Mayıs 2013 Cuma, 12:55
Cesedini 19 gün sonra buldular

Alkollü oldukları öne sürülen Yusuf Süzer (35) ile arkadaşları D. A. (30) ve K.A. (19), 11 Mayıs Cumartesi sabahı birlikte denize açıldı. Arıtma tesisleri önünde bulundukları sırada Süzer’in denize düştüğü iddia edildi.

Kendisinden bir daha haber alamayan ailesinin kayıp ihbarında bulunması üzerine polis harekete geçti. Polisin ifadesine başvurduğu D.A. isimli genç kız ile K.U’nun, Yusuf Süzer'in sandaldan denize düştüğünü iddia ettikleri öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürerken, Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri tekneyle kayıp şahsın cesedini aramaya devam etti.

Bu sabah Mudanya’da İmralı irtibat iskelesinin bir mil açıklarında görülen cesedi iskeleye getiren sahil güvenlik ekibi, daha sonra Yusuf Süzer’in ağabeyi Gökhan Süzez’i cesedi teşhis için çağırdı. Ağabeyi tarafından teşhis edilen ve 19 gündür denizde kalan cesedin elbiseleri ve ayakkabılarının üzerinden olduğu görüldü. Yusuf Süzer’in cesedi ölüm sebebinin tespiti için ceset Bursa Adli Tabip Kurumu’na kaldırıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR