Cinsel organı görünen kızın kanalını kapattılar
Online oyun tutkunu kızın, canlı yayını sırasında kazara cinsel organı göründüğü için yayın yaptığı kanalı geçici olarak kapatıldı.
DÜNYA , 27 Nisan 2016 Çarşamba, 14:14
Cinsel organı görünen kızın kanalını kapattılar
LegendaryLea kullanıcı adıyla tanınan Lea May, Twitch adlı paylaşım sitesi üzerinden Dark Souls 3 isimli oyunu oynayışını canlı yayınlıyordu.  San Diego'da yaşayan Lea, canlı yayında oturduğu yerden kalkınca tartışma yaratan frikik meydana geldi ve genç kızın cinsel organı göründü.

\\\"\\\" \\\"\\\"

ŞİKAYET SAHİPLERİ ''KASIT VAR'' DEDİ

Takipçilerinden bazılarının şikayet yağmuruna tuttuğu Lea'nın kanalı Twitch'in hizmet kullanım şartlarını ihlal ettiği gerekçesiyle 30 gün süreyle kapatıldı. Şikayet sahipleri genç kızın yaptığı hareketin, cinsel organının görünmesine sebep olduğunu, bunu da Lea'nın bilinçli olarak yaptığını iddia etti.

\\\"\\\"

AYAK BİLEĞİNİN SAKATLIĞINI İŞ KAZASINA GEREKÇE GÖSTERDİ

İddialar karşısında  Twitter hesabından açıklama yapan Lea; "Ayak bileğimin sakatlığından dolayı, sakar bir şekilde kalktığım için üzgünüm. Bileğimi sakatladığım için ayağa kalktığımda dengemi kaybettim. Frikiği gösteren bacağımı o an düşmemek için öyle kaldırdım." sözleriyle kendini savundu.

Lea'nın açıklamalarına rağmen yayın yaptığı Twitch kanalı 30 gün süreyle geçici olarak kapatıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR