Çocuğun üzerine buzdolabı düştü
Annesiyle beraber bayram alışverişine çıkan 5 yaşındaki çocuğun üzerine 80 kiloluk buzdolabı düştü.
GÜNDEM , 26 Ekim 2012 Cuma, 10:12
Çocuğun üzerine buzdolabı düştüDüşme anı güvenlik kamerasına yansırken, vatandaşlar çocuğu buzdolabının altından çıkardı.

Olay, merkez Osmangazi ilçesinde meydana geldi. Annesiyle beraber bayram alışverişine çıkan ve isminin Burak olduğu öğrenilen küçük çocuğun yaşadığı korku dolu anlar bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Annesinin elinden tutarak yolda yürüyen küçük çocuğun üzerine seyyar arabaya yüklenen 80 kiloluk buzdolabı düştü. Çocuğunun buzdolabın altında kaldığını gören anne çığlık atarken, dolabın altında kalan minik çocuk vatandaşların yardımı ile çıkarıldı. Şans eseri yara alamadan kurtulan Burak isimli küçük çocuk olay yerine gelen ambulansla Bursa Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Olaydan sonra eski buzdolabını seyyar arabasına yükleyen kimliği belirsiz şahıs ise olay yerinden kaçtı. Yaşanan kazanın ardından olay yerine gelen polis ekipleri kaçan şahsı aradı ancak bulamadı. Bazı vatandaşlar seyyar arabanın üzerine konulan buzdolabını hiçbir tedbir alınmadan şehrin en işlek caddesinden geçmesine tepki gösterdi. Olayı gören esnaflardan Akcan Büyükyıldırım, üzerine buzdolabı yüklenen seyyar arabanın caddeden geçtiğini sonra dolabın bir anda küçük çocuğun üzerine düştüğünü söyledi.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR