Çocuğuna sarıldığı sırada başından vuruldu!
Sultanbeyli'de bir babanın çocuğuna sarıldığı sırada başından vurulduğu dehşet anları kameralara yansıdı. Çocuğun gözleri önünde babasını vuran zanlılar bindikleri otomobille olay yerinden kaçtı.
GÜNDEM , 26 Eylül 2017 Salı, 10:42
Çocuğuna sarıldığı sırada başından vuruldu!

Sultanbeyli Mimar Sinan Mahallesi Hikmetyar Caddesi üzerinde, bir yıl önce 4 kişinin yaralandığı kahvehane taranması olayının tarafları tekrar kavga etmişti. Geçtiğimiz günlerde yaşanan silahlı kavga sonucu iş yerinin önünde bulunan Savaş Can hayatını kaybetmişti.

Oğlunun gözleri önünde vurmuşlar

Yaşanan dehşet anları güvenlik kameralarınca saniye saniye görüntülendi. Hayatını kaybeden Savaş Can'ın, oğlu olduğu iddia edilen bir çocuğu sevdiği sırada vurulduğu ortaya çıktı. Katil zanlılarının çocuğa aldırış etmeden Savaş Can'ın başına ateş ettiği ve çocuğun da babasıyla birlikte yere düştüğü anlar dehşeti gözler önüne serdi.

Dehşet anları kamerada

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, motosikletli bir şahıs çocukla birlikte Savaş Can'ın iş yerinin önüne gelerek çocuğu bırakıyor. Çocuğun yanına giden Savaş Can da çocuğu sarılarak seviyor. Bu sırada iş yerinin önüne beyaz bir araç yanaşıyor. Araçtan inen bir şahıs, Savaş Can'nın başına çocuğu sevdiği sırada ateş ediyor. Küçük çocuğun gözleri önünde vurulan Savaş Can yere yığılırken katil zanlısı beyaz araçla birlikte olay yerinden uzaklaşıyor. Öte yandan, dehşet veren olayda çocuğun da Savaş Can'la birlikte yere düştüğü ve babasına tutunmaya çalıştığı görülüyor. Olayı gören vatandaşlar ise yardıma koşuyor.

Son yolculuğuna uğurlandı

5 yaşındaki oğlunu sarılarak sevdiği sırada başından vurulan baba Savaş Can'nın cenazesi son yolculuğuna uğurlanmak üzere Mimar Sinan Mahallesi'nde bulunan Anadolu Camii'ne getirildi. Burada Savaş Can'ın yakınları taziyeleri kabul ederken sevenleri de tabutu başında dua etti. Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin de cenazeye katılarak Can'ın yakınlarına başsağlığı diledi. Yapılan duaların ardından Savaş Can için cenaze namazı kılındı. Namazın ardından Can'ın cenazesi defnedilmek üzere Osmangazi Mezarlığı'na götürüldü. Öte yandan, babası vurulduğu sırada yanında olan 5 yaşındaki talihsiz çocuk yakınları tarafından cenazeye getirilmedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR