Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi!
Siirt İl Kongresi öncesinde vatandaşlara seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Siirtlilere kente tıp fakültesi yapılacağının müjdesini verdi.
GÜNDEM , 08 Nisan 2018 Pazar, 15:02
Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Siirt İl Kongresi öncesinde Siirtlilere seslendi. Erdoğan, Siirtlilere kente tıp fakültesi yapılacağının müjdesini verdi.

Erdoğan'ın konuşmasının satır başları şöyle:

"YİĞİT DÜŞTÜĞÜ YERDEN KALKARMIŞ"

Şimdi sizleri tebrik ediyorum, kutluyorum. Bugün, Siirt'te 6. Olağan Kongremizi yapıyoruz. Sizlerle bu coşku içinde bu kongreyi yapmak bizleri mutlu ediyor. Yiğit düştüğü yerden kalkarmış. Bize Siirt'teki o konuşma ile ne yaptılar, cezaevinin yolunu gösterdiler. Ne yapmıştık, bir şiir okumuştuk. Bu şiir Milli Eğitim'in onayından geçmiş bir şiirdi. Bundan dolayı içeri girdik ve sonra çıktık. Partimizi kurduktan sonra 16 ay tek başımıza iktidar olduk. Bundan sonra farklı olacak değil mi? Buna hazırız. Kızınızı da üzmeyin ha, ona göre.

"FİTNE SOKMAK İSTEYENLERE FIRSAT VERMEYECEĞİZ"

Bugün sizlerle şunu da konuşmak istiyorum. Diyorum ki, biz kardeşiz. Kardeşlerin arasında fitne sokmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. Kardeşler kardeşleri Allah için sever. O sevgiyi kimse alıp götüremez. Menfaat için severse o tehlikeli. Biz menfaat için bir kardeşlik istemiyoruz, Allah için seveceğiz. Bizde Arap, Kürt, Laz, Çerkez, Gürcü, Abaza, Boşnak, böyle bir ayrım var mı? Biz tek millet diyoruz.

TIP FAKÜLTESİ MÜJDESİ

Size bugün buradan bir müjde veriyorum. Siirt Üniversitesi'ne şöyle 1.5-2 yıl içinde tıp fakültesini kuruyoruz. YÖK'ten geçti.

ZEYTİN DALI HAREKATI'NDA 4017 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, Zeytin Dalı Harekatı'nın başlangıcından bu yana etkisiz hale getirilen terörist sayısının 4017 olduğunu bildirdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR