Cumhurbaşkanlığı müşavirinden Gökhan Özoğuz'a tepki: Edepsiz!
Cumhurbaşkanlığı Müşaviri ve Cumhurbaşkanlığı Kongre Kültür Merkezi Müdürü Orhan Karakurt, "Bugünün Atatürk'üdür" paylaşımı yapan Gökhan Özoğuz'a "edepsiz" dedi.
GÜNDEM , 07 Mayıs 2019 Salı, 14:52
Cumhurbaşkanlığı müşavirinden Gökhan Özoğuz'a tepki: Edepsiz!

Yüksek Seçim Kurulu'nun İstanbul'da CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun kazandığı seçimi iptal etti. İmamoğlu'nun dün yaptığı "Artık herkes konuşacak, sanatçılar da konuşacak" açıklamasının ardından birçok sanatçıdan destek mesajı geldi.

"BUGÜNÜN ATATÜRK'ÜDÜR"

Ekrem İmamoğlu'na aday olduğu ilk günden beri destek paylaşımı yapan Athena'nın solisti Gökhan Özoğuz, Twitter'da İmamoğlu'nu etiketleyerek şunları yazdı:

"10 Kasım 1938 den bu yana İlk defa bir siyasi duruşu, doğruluğu ve ileri görüşü ile Atatürk'ten sonraki sancağı eline almıştır! Dönemler şartlarına göre değerlendirilir! Benim için ilkelerini benimseyişi, edebi ve kucaklaması ile bugünün Atatürk'üdür kendisi!"

"ŞAKA MISIN OĞLUM SEN"

Cumhurbaşkanlığı Müşaviri ve Cumhurbaşkanlığı Kongre Kültür Merkezi Müdürü Orhan Karakurt da Özoğuz'a şu ifadeleri kullandı:

"Şaka mısın oğlum sen. Bir konser kaparım diye yaptığın yalamalığı anlarız da. Atatürk'ü bu kadar fütursuz kullanma edepsizliğini anlayamıyoruz. Bırakın artık bu ülkenin değerlerini üç kuruş menfaatiniz için kullanmayı Biraz edepli olun yeter artık."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR