Dehşet! Önce boğazını kesti sonra kalbinden bıçakladı
Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, 9 yıllık evliliğin ardından 2 ay önce boşandığı eşi 1 çocuk annesi 25 yaşındaki Gizem Olgun'u, çalıştığı işyerinde dün boğazını keserek öldüren 27 yaşındaki Mert Toprak tutuklandı.
GÜNDEM , 10 Mart 2017 Cuma, 14:44
Dehşet! Önce boğazını kesti sonra kalbinden bıçakladı

alıkavak Mahallesi İnönü Caddesi'nde eski eşi Gizem Olgun'un çalıştığı mağazaya dün Sabah gelen Mert Toprak, tekrar bir araya gelmek istediğini söyledi. Konuşurken aralarında tartışma çıkması üzerine Toprak, iddiaya göre tekme Tokat saldırarak yere yatırdığı genç kadının bıçakla boğazını kesti. Gizem Olgun olay yerinde ölürken, Mert Toprak suçta kullandığı bıçakla gözaltına alındı.

Mert Toprak'ın bir hafta önce yine eski eşiyle görüştüğü, bu görüşme nedeniyle Olgun'un polise şikayette bulunduğu ortaya çıktı. Toprak'ın, Gizem Olgun'u başka kimseyle görüşmemesi için tehdit ettiği de öne sürüldü. Mert Toprak İle Gizem Olgun'un 8 yaşında bir oğullarının bulunduğu belirtildi.

Mert Toprak Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından, bugün sevk edildiği adliyeyede nöbetçi mahkemece tutuklandı.

BAŞKA BİRİYLE OLMASINI ERKEKLİĞİNE YEDİREMEMİŞ

Mert Toprak, tutuklanmadan önce emniyetteki ifadesinde, "Benden ayrıldıktan sonra başka biriyle olmasını erkekliğime yediremedim. Barışmaya gidip, ikna etmeye çalıştım. Bana hakaret etti. Tartışma kavgaya dönüştü. Bana hakaret edince önce boğazını kestim ve kalbinden bıçakladım. Onu çok seviyordum. Bir anlık öfke, kıskançlık beni çılgına çevirdi. Üzgünüm, böyle olmamalıydı. Onunla çok güzel hayallerim vardı" dedi. Eski eşinin öldürdüğü Gizem Olgun'un, bugün öğle namazından sonra Yalıkavak Mezarlığı'nda toprağa verileceği belirtildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR