Doumbia'da karar günü
Bursaspor Doumbia'nın menajerini Türkiye'ye getirdi. Yıllık ücretini bonservisi dahil 1 milyon 500 bin Euro'ya indiren golcü futbolcunun Kayserispor maçına kadar sözleşme imzalaması bekleniyor.
BURSASPOR , 15 Ağustos 2018 Çarşamba, 08:06
Doumbia'da karar günü

MENAJERİYLE YÜZ YÜZE GÖRÜŞME
Bursaspor'da teknik direktör Samet Aybaba'nın kadrosunda görmek istediği futbolculardan Seydou Doumbia için bugün karar verilecek. 30 yaşındaki tecrübeli kramponun yurtdışında bulunan menajeri dün gece İstanbul'a geldi. Bursaspor yönetimi bugün Türkiye'de yetki sahibi menajerlerin katılımı ile Doumbia'nın durumunu İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde masaya yatıracak. Tarafların telefonla yaptıkları görüşmede transferi bir noktaya kadar getirdikleri öğrenildi. Seydou Doumbia ise fiyatında ciddi bir oranda indirime gitti.

ÜCRETİNDE CİDDİ İNDİRİME GİTTİ
Bursaspor'dan daha önce yıllık 1 milyon 600 bin Euro isteyen Fildişi Sahilli futbolcu ücretini yıllık 1 milyon Euro'ya indirdi. Bonservisini elinde bulunduran Portekiz'in Sporting Kulübü'ne ise 500 bin Euro ödeneceği belirtildi. İlk yıl için maliyeti 1 milyon 500 bin Euro olacak Seydou Doumbia'nın Yeşil Beyazlılar'la hafta sonuna kadar sözleşme imzalaması bekleniyor. 2017-18 sezonunda 28 maçta 8 kez fileleri havalandıran golcü futbolcunun kariyerinde 288 profesyonel maçta 172 golü var. Doumbia milli takımda 29 maçta 8 gol attı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR