Dünyanın en seksi suçlusu özür diledi: Pişmanım
Sosyal medyada bir süredir 21 yaşındaki Stephanie Beaudoin konuşuluyor. Beaudoin, 42 ayrı hırsızlık vakası ve 9 kez de silah bulundurmaktan yakalanan bir suçlu!
DÜNYA , 20 Kasım 2014 Perşembe, 16:19
Dünyanın en seksi suçlusu özür diledi: Pişmanım
Güzelliğiyle sosyal medyada fenomen haline gelen Stephanie Beaudoin, Kanada’nın Qebec eyaletinde görülen mahkemede suçlandığı 114 suçun 30’undan suçlu bulundu. “Yaptıklarımdan ötürü pişmanım. Hepsi için özür dilerim. Sonuçlarına katlanmaya hazırım” açıklamasını yapan Beaudoin, Twitter’da pek çok takipçisinden ‘benim de kalbimi çalabilirsin’ gibi sözlerle ilişki teklifleri alıyor ve basına sızan iddialı fotoğraflarından sonra modellik teklifi de alabileceği söyleniyor. 

Stephanie Beaudoin, internette haklarında konuşulan ‘seksi suçlular’ meselesinin aslında son ayağı… Floridalı Meagan McCullough, bir süre önce alkollü araba kullandığı için tutuklanmış, polis dosyasına girecek olan vesikalık fotoğrafı interneti sallamıştı. Benzer şekilde, Kaliforniya’da ateşli silahlı soygun suçundan tutuklanan 30 yaşındaki Jeremy Meeks de bir çeşit rockstar muamelesi görüyor. Kadınlar Facebook’ta Meeks için ‘ona hırsız diyorlar çünkü kalbimizi çaldı’ mesajları bırakıyor, hatta kefalet ücretini ödeyerek onu hapisten çıkarmaya çalışıyor. Meeks’in avukatı, bazı moda markalarının onu duruşmaları boyunca ‘giydirmek’ istedikleri için kendisine başvurduklarını söylüyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR