Elmas parıldayacak
İlk hafta maçında Kurtuluşspor ile karşılaşacak Kırmızı Yeşilliler'de teknik patron Eser Pullu, "Artık her maç zor. İyi başlayarak avantaj yakalamak istiyoruz" dedi.
BURSA'DA SPOR , 31 Mart 2017 Cuma, 05:00
Elmas parıldayacak

Bursa Süper Amatör Küme B Grubu'nda son hafta maçında Demirtaşspor'u 5-1 yenerek üçüncü takım olan ve adını play-off'a yazdıran Elmasbahçespor'da hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Atıcılar-2 Sahası'nda teknik direktör Eser Pullu nezaretinde antrenmanlarını gerçekleştiren Kırmızı Yeşilliler'de tek hedef geçen sezon düştüğü Bölgesel Amatör Küme'ye geri dönmek. Bu pazar günü Yenişehir Sahası'nda Kurtuluşspor maçıyla play-off'a başlayacak Elmasbahçespor ardından 2. haftada Yenişehir Belediye, 3. haftada Kestel Belediye, 4. haftada Yenicespor ve 5. hafta ise Emekspor ile karşı karşıya gelecek.

HER MAÇ ZOR GEÇECEK

Zorlu play-off öncesi Bursa Hakimiyet'e değerlendirmelerde bulunan Elmasbahçespor Teknik Direktörü Eser Pullu, "Gerçekten zor bir zamanda göreve gelmiştik. İlk maçımızda yenildik, sonraki hafta ise beraberlik alarak ilk 3 hedefinden iyice uzağa düşmüştük. Ancak göreve başlarken oyuncularıma inandığımı kötü geçen 2 hafta sonunda yineledim. Üst üste 6 galibiyet alarak play-off'a kalmayı başardık. Biz bu 6 galibiyetle kalitemizi ortaya koyduk. Play-off'a kalan takımların hepsi çok güçlü. Kolay maçlar olmayacak. İlk 2 hafta çok önemli. Kurtuluşspor maçında alacağımız 3 puanla biraz olsun avantajlı başlamak istiyoruz. Tüm takımlara BAL yolunda başarılar dilerim" dedi. (Tolga ÖZTAŞ)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR