Engelli oğlu için çatıya çıktı
Bursa’da bir kişi, yaşadığı mahalleye engelli oğlu için belediye otobüsü gelmediği gerekçesiyle intihar teşebbüsünde bulundu. 7 katlı binanın çatısına çıkıp 3 saat polisleri uğraştıran İbrahim K. bütün kiremitleri aşağıya attı. Polislerin ve mahalle muhtarının ikna ettiği İbrahim K. aşağıya indi.
BURSA , 24 Şubat 2015 Salı, 10:24
Engelli oğlu için çatıya çıktı
Olay merkez Osmangazi ilçesi’nde bulunan Yenikent toplu konutlarında meydana geldi. Sabah saatlerinde çatıya çıkan İbrahim K. oturduğu yere engelli rampası bulunan belediye otobüsü gelmesini istedi. İbrahim K.’nın yürüme engelli oğlu olduğu ve özel halk otobüslerinde yeterli tertibat olmadığı için oğlunun binemediği öğrenildi. 

Bunun yerine engelli rampası bulunan ve belediyenin kendine ait sarı otobüs isteyen baba İbrahim K., 7 katlı binanın çatısına çıkarak kiremitleri sağa sola savurdu. Kendisini ikna etmeye çalışanlara da kiremit yoluyla cevap İbrahim K., mahalle muhtarı ve polislerin yanına çıkması sonucu ikna edilerek aşağıya indirildi. Aşağıya indiğinde gördüğü gazetecilere, “Selamün aleyküm, hoş geldiniz” diyen adam, oturduğu yere sarı otobüs istedi. İbrahim K. daha sonra ekip otosuna bindirilerek karakola götürüldü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR