Ercan Barutçuoğlu Çınar İlkokulu fark yarattı
Dünya Çocuk Kitapları Haftası nedeniyle Gemlik Belediyesi Kent Konseyi Kadın Grubu ve Belediye Mecllis üyesi Ercan Barutçuoğlu Çınar okulunu ziyaret ederek, beraberlerinde getirmiş oldukları çocuk kitaplarını sınıflara dağıttılar
BURSA , 13 Kasım 2017 Pazartesi, 12:00
Ercan Barutçuoğlu Çınar İlkokulu fark yarattı

Özellikle 3/D Sınıfında Eyyüp BALTA Öğretmenin yapmış olduğu okuma köşesi ve satranç oyun alanı çok ilgilerini çekti. Birçok okul gezdiklerini ama böyle bir şeye ilk defa bu okulda şahit olduklarını, tam da yapılan ziyaretin anlam ve önemine uygun bir mekan oluşturulduğunu söyleyerek öğretmeni tebrik ettiler.

Açılışı yapılan "Şehitler Köşesinde" Şehitlerimizin ruhuna Fatiha okudular. Okulun 1. Sınıflarını da gezdiler, öğretmenlerin yapmış oldukları çalışmalardan çok mutlu oldular. Birbirinden güzel ve değişik tasarımlarla süslenen kapılara ve sınıflara hayran kaldılar.

Okul idaresi olarak Okul müdürü İlkay Erdem ve Müdür Yardımcısı Feride Sunar' ın ve Okul Rehber Öğretmeni Tuba Özden' in de katıldığı bu etkinlikte, okula gelen konuklarımıza; en değerli varlığımız çocuklarımıza getirmiş oldukları kitaplar için de ayrıca çok teşekkür ediyoruz dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR