Eski kocasının arkadaşından şok teklif
İvana Sert'le aşk dedikodularına karışan Hatem Yavuz'dan Facebook’ta aleni mektup.
MAGAZİN , 03 Haziran 2014 Salı, 11:41
Eski kocasının arkadaşından şok teklif

31 Mayıs gecesi facebook sayfasına yüklenen mektup 1 gün sonra da kaldırdı. İşte sayfası İvana Sert fotoğraflarıyla dolu olan Hatem Yavuz'un mektubu:

''Söyle bana İvana nerede hata yaptık. Yıllar önce güzel bir iş ortaklığına başladık. Senin evliliğin kötüye gitmeye başladı. Hiçbir neden yokken ismimiz gereksiz bir skandala karıştı. Sana yapılan şeytancaydı. Bunu görünce seni korumam gerektiğini anladım. Sana maddi ve manevi olarak her şekilde destekledim, yanında oldum...

Seni biraz değiştirip dünyayı benim gözlerimle görmeni istedim. 25 Ekim 2011'de denemeye karar verdim. Senin doğum gününde... Hatırlıyor musun? Karşına dikildim ve sana bir zarf uzattım. Bu zarfı arkadaşlarının önünde 'bu ne' diye açtın. “'İvana sen 5 bin kişilik sosyeteyi bırak 75 milyona odaklan. Depremin olduğu Van’a git’ İhtiyacı olanlar için Kızılay'a 2 bin 500 kişilik kışlık kıyafet gönderdim. Sen oraya gittin ve başardın. Benim Afrika’da halen yaptığımı sen Van’da yaptın.

24 Ekim 2012 de Afrika Kenya Sanburu gittik. Ertesi gün kabilelerle doğum gününü kutladık. Ben sana karşı gerçek derin ve dürüst hisler beslemeye başladım. Sen de... Biz bir olduk.. Sen sol oldun ben sağ. Senin beni asla bırakmayacağına inandım. Çünkü sen bana “benim hayal ettiğim her şeysin ve ötesisin” dedin. Gezdiğimiz dünya nasıl? Benzemiyor değil mi İstanbul’daki hayatımıza.. Neredeyse her ay bir seyahate gittik. O kadar mutluyduk ki aşkımızı ailemize arkadaşlarımıza özellikle de birbirini ve bizi çok seven çocuklarımıza açıklama kararı aldık. Bu beni ağlatıyor.

Çocuklarımız kardeşten öte. Çok ortak zevklerimiz var bir ikiz gibiyiz. Ama Türkiye - İstanbul bizim özgürlüğümüz için bir hapishane oldu. Sen toplumun ne diyeceğimden topluma ne diyeceğinden korkuyordun. Öyle ki bir kaçak gibi yer altına saklandık. Sen ünün arttıkça endişe etmeye paronayak olmaya başladın. Aynı zamanda birbirimizi kırmaya ve kaba olmaya başladık. Aşk ve güven bizi birlikte tuttu. Birbirimizi çok daha derin derin sevmeye başladık, huzursuzluğumuz da arttı. Bu buz dağını kırmaya istedim. Ve sonunda dayanamayıp dedim ki … ilişkimiz açıklayalım. Evlen benimle...''

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR