Evlat vahşeti: Anne ve babasını defalarca...
İstanbul'un Kartal ilçesinde cani evlat, annesini ve babasını defalarca bıçaklayarak öldürüp kayıplara karıştı. Polis, şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.
GÜNDEM , 01 Mart 2018 Perşembe, 19:13
Evlat vahşeti: Anne ve babasını defalarca...

Kartal'da bir kişi, annesini ve babasını defalarca bıçaklayarak öldürüp kayıplara karıştı. Eve girdiklerinde anneyi giriş kapısının bulunduğu kısımda, babayı ise salonda yatar vaziyette bulun polis, şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

ANNE- BABASINI DEFALARCA BIÇAKLADI

Olay, dün akşam Kartal Uğur Mumcu Mahallesi Zambak Sokak'ta bir sitedeki binanın 10. katında bulunan dairede meydana geldi. İddiaya göre, bir kişi henüz belirlenemeyen nedenle çıkan tartışma sonucu annesi Hatice Ö. ve babası Bülent Ö.'yü defalarca bıçaklayarak öldürdü.

KOMŞULAR POLİSE HABER VERDİ

Evden gelen seslerin ardından gün boyu aileden haber alamayan komşuları, gelen seslerden şüphelenerek durumu polise bildirdi. Olay yerine gelerek eve giren polis ekipleri, bıçaklandığı tespit edilen anne Hatice Ö.'yü giriş kapısının bulunduğu bölümde, baba Bülent Ö.'yü ise salonda sırt üstü kanlar içinde yatar vaziyette buldu.

POLİS ŞÜPHELİ İÇİN ARAMA BAŞLATTI

Gördükleri karşısında şoka uğrayan polis ekipleri, evin birçok yerinde kan izleri tespit etti. Çiftin komşularını daireden uzaklaştırarak güvenlik önlemi alan polis, olayda kullanılan suç aletini bulmak ve kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR