Evlenince rahatladı!
"Ay Lav Yu Tuu" filmiyle izleyici karşısına çıkan Gizem Karaca, "Hadi Be" programına konuk oldu. Kemal Ekmekçi ile evlenen ünlü oyuncu, "Evlenince hayatında bir şey değişmiyor ama rahatlıyorsun" diye konuştu.
MAGAZİN , 25 Eylül 2017 Pazartesi, 18:04
Evlenince rahatladı!

Emre Saygı'nın sunduğu interaktif talk show programı "Hadi Be"ye Gizem Karaca konuk oldu. "Ay Lav Yu Tuu" filmiyle seyirciyle buluşan oyuncu, canlı yayında hakkında merak edilenleri anlattı.
Geçen hafta Kemal Ekmekçi ile nikâh masasına oturan Karaca, evlendikten sonra hayatında bir şey değişmediğini söyledi: "Evlenince hayatında bir şey değişmiyor ama rahatlıyorsun artık evlendik sıkıntılar bitti diye." Karaca, sosyal medya üzerinden yöneltilen "Anne olmayı istiyor musunuz?" sorusuna da "Çocuk isteme durumu ileride kendimizi hazır hissedince olacak bir şey. Daha çok erken" diye yanıt verdi.

AMERİKA'YA TAŞINMAK İSTİYORUM

Oyunculuk yapmak için Amerika'ya taşınmak istediğini açıklayan Karaca, "Ancak bu çok zorlu bir süreç. Orada tanıdıkların olacağı iyi bir ajansla başlamak gerekiyor" dedi. Çok hiperaktif biri olduğunu da itiraf eden oyuncu, "Hiperaktif birisiyim. Basketbol ve at binmekten dolayı iki kere çapraz bağlarımı kopartıp ameliyat oldum" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR