Fatih Terim'den Adnan Örnek'e sürpriz telefon
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, geçmişte ekibinde yer alan Bursaspor Teknik Direktörü Adnan Örnek'i telefonla arayarak yeni görevinde başarılar diledi, Beşiktaş maçında takımı beğendiğini söyledi.
BURSASPOR , 20 Mayıs 2017 Cumartesi, 05:00
Fatih Terim'den Adnan Örnek'e sürpriz telefon

Süha GÜRSOY'un haberi

Türkiye Futbol Federasyonu'nda çalıştığı dönemde Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in ekibinde yer alan ve A Milli Takım'ın rakiplerinin izlenmesi ile gurbetçi oyuncuların takibi görevlerini üstlenen Bursaspor Teknik Direktörü Adnan Örnek, Antalyaspor ile oynanacak maç öncesi beklemediği bir telefon aldı. Fatih Terim, geçmişte ekibinde çalışan Örnek'i telefonla arayarak zorlu mücadele öncesi moral verdi.

TAKIM TOPARLANMIŞ

Fatih Terim'in Adnan Örnek'e telefonda Bursaspor'un durumuyla ilgili birkaç soru sorduktan sonra, "Beşiktaş maçını baştan sona izledim. Takımı iyi toparlamışsın. Oyun düzenini de beğendim. Tebrik ederim. Sen işine bu şekilde odaklanmaya devam et. Senin yolun açık" dediği öğrenildi.

Adnan Örnek'in de bu sürpriz telefon görüşmesinde Fatih Terim'e göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ettiği bildirildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR