Fenerbahçe'de Yılmaz Vural sürprizi
Krasnodar beraberliği sonrası Avrupa defterini kapatan Fenerbahçe'de dün gece çok hareketli saatler yaşandı.
SPOR , 23 Şubat 2017 Perşembe, 16:00
Fenerbahçe'de Yılmaz Vural sürprizi

Bazı yöneticilerin Advocaat'ın basın toplantısındaki sözlerine çok sinirlendiği ve Başkan Aziz Yıldırım'a Hollandalı hocayı kovması için baskı yaptığı öğrenildi.

Yılmaz Vural sürprizi!

Hemen takımın başına getirilebilecek yeni isimler hakkında bir toplantı yapan sarı-lacivertlilerde Yılmaz Vural ismi gündeme geldi. Bir yöneticinin 'Sezon sonuna kadar Yılmaz Vural'ı getirelim' önerisi diğer yöneticilerden de destek gördü.

Aziz Yıldırım sıcak bakmadı

Şampiyonlar Ligi ve Türkiye Kupası hedefi koyarak, takımı Yılmaz Vural'a emanet etme fikri ağırlık kazanırken Aziz Yıldırım, Advocaat ile bir görüşme yapıp kararını daha sonra vereceğini belirtti. Sıcağı sıcağına bir karar almak istemediğini söyleyen Yıldırım, her şeye rağmen Hollandalı hocayla sezon sonuna kadar devam etmenin doğru olacağını savundu.

Fenerbahçe Kulübü bu sezon Süper Lig'de 21. haftada 37 puan toplayarak zirvede yer alan Beşiktaş'ın 10 puan gerisinden bulunuyor. Sarı lacivertliler Krasnodar'a elenerek Avrupa Kupaları'na da veda ederken Ziraat Türkiye Kupası'nda yoluna devam ediyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR