FETÖ'cü Ekrem Dumanlı böyle görüntülendi
Anadolu Ajansı'nın haberine göre FETÖ davaları kapsamında aranan eski Zaman gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı, ABD'nin New Jersey eyaletinde bir alışveriş merkezinde görüldü.
GÜNDEM , 30 Ekim 2016 Pazar, 18:47
FETÖ'cü Ekrem Dumanlı böyle görüntülendi
Tutuklama talebiyle aranan Dumanlı, turistlerin yoğun ilgi gösterdiği New Jerseyeyaletindeki "Jersey Garden" isimli alışveriş merkezinde eşi ve çocuğuyla alışveriş yaparken fotoğraflandı.  AA'nın haberine göre çevredekiler tarafından tanındığını farkeden Dumanlı'nın fotoğrafçekilmesine karşı bere ve gözlük taktığı görüldü.

Dumanlı hakkında "futbolda şike kumpası" ve Cumhurbaşkanına hakaret davalarının da aralarında olduğu çok sayıda soruşturma nedeniyle yakalama kararı bulunuyor.               

FETÖ/PDY ile ilgili 73 kişi hakkında açılan "çatı" davasını görecek olan Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesi, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen ve diğerleriyle birlikte Ekrem Dumanlı'nın da mal varlığına el konulması kararı vermişti.               

Daha önce de yine FETÖ davaları kapsamında aranan Adem Yavuz Aslan, Tuncay Opçin, Aydoğan Vatandaş gibi isimler ABD'de, örgüt firarisi Prof. Dr. Osman Özsoy ise Kanada'nın Toronto kentinde görüntülenmişti.      

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR