Genç kız ve annesine dehşet yaşattı
Antalya'da 27 yaşındaki Şükrü K., sevgilisi olduğu ve kendisinden ayrıldığı öne sürülen Zehra A.'ya gözdağı vermek için annesi Hacer A.'nın iş yerine pompalı tüfekle ateş etti. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken, kaçan Şükrü K., suç aleti tüfekle yakalandı.
GÜNDEM , 15 Ağustos 2017 Salı, 16:54
Genç kız ve annesine dehşet yaşattı

Olay, sabahın erken saatlerinde Kepez İlçesi Yükseliş Mahallesi'nde meydana geldi. Bir süre devam eden birliktelikten sonra Zehra A.'nın kendisinden ayrılması yüzünden bunalıma giren Şükrü K., telefonla aradığı Zehra A.'yı, "Senin yakınlarını sileceğim. Bunları izle" diye tehdit etti. Daha sonra Zehra A.'nın annesi Hacer A.'ya ait yufkacıya gelen Şükrü K., burada bir süre bağırdıktan sonra yanında getirdiği pompalı tüfeği peş peşe ateşledi. Olay sırasında ölen ya da yaralanan olmazken yufkacıya 5 kurşun isabet etti.

Elinde tüfekle kaçan Şükrü K., Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından kısa sürede yakalandı. Sağlık kontrolünden geçirilen şüpheli, sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldü.

Öldürülme korkusu yaşadığını belirten Zehra A., polisteki ifadesinde, "Beni sürekli öldürmekle tehdit ediyordu. Bugün benim annemin işyerinde olduğumu düşünerek ateş etmiş. Amacının bana gözdağı vermek olduğunu sanıyorum" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR