Gmail kullananlar dikkat! bundan böyle...
Gmail Android uygulaması için yayınlanan son güncelleme, tüm cihazlar için Microsoft Exchange e-posta hesabı desteğini getiriyor. Uygulamada eksikler kapatılmış oluyor.
TEKNOLOJİ , 27 Nisan 2016 Çarşamba, 09:01
Gmail kullananlar dikkat! bundan böyle...
Artık kullanıcılar Gmail uygulamasına hesap eklerken listenin altında özel birExchange seçeneği görecek.  Google'dan yapılan açıklamaya göre, söz konusu güncelleme birkaç gün içinde PlayStore üzerinden tüm kullanıcılara ulaştırılacak.

Google, iki yılı aşkın bir süredir Gmail Android uygulamasında  Yahoo, Outlook veHotmail gibi üçüncü taraf e-posta sağlayıcılarını destekliyor. Ancak Nexus serisi cihaz sahiplerinin dışında kalanlar,  Microsoft desteğinden yoksundu.Teknoblog'un haberine göre Nexus serisi telefonlar da 2014'te gelen  Microsoftkurumsal sunucu desteğiyle söz konusu imkana kavuşmuştu. Yayınlanan güncellemeyle birlikte Gmail, Android kullanıcıları için daha tercih edilesi bir e-posta uygulaması kimliği kazanmış oldu. Gmail iOS uygulamasının aynı esnekliği ve kullanışlılığı sunduğunu söylemek ise pek mümkün değil.  Google, iOS kullanıcılarını halen Gmail hesaplarıyla sınırlıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR