Göztepe Başkanı Mehmet Sepil: Yasin Öztekin için Ali Koç ile görüştüm
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Göztepe'de Başkan Mehmet Sepil, Yasin Öztekin için Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile görüştüğünü itiraf etti.
SPOR , 07 Ocak 2019 Pazartesi, 23:38
Göztepe Başkanı Mehmet Sepil: Yasin Öztekin için Ali Koç ile görüştüm

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, Yasin Öztekin transferi için Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile görüştüğünü ancak oyuncuyu göndermeyi düşünmediğini söyledi.

BeIN Sports Haber'e konuşan Sepil, asin Öztekin'i aldığımda tereddütlüydüm. Olmuyordu da transfer. Sonra Yasin bana güzel bir mesaj attı, ondan sonra Yasin'i Göztepe'ye kazandırmaya karar verdim. Geldi ve bizde başarılı oldu, 7 gol, 2 asist yaptı. Yasin'in güzel sürprizi de, dışarıdan bakıldığında isyankar, sorun yaratan gibi görünmesine rağmen tam tersi, gördüğüm en iyi aile babalarından biri, asla gece hayatı olmayan oyuncularından. Bizim Alpaslan ile birlikte takımın gördüğüm en kılıbık 2 oyuncusu." dedi.

"ŞU ANDA TRANSFER SÖZ KONUSU DEĞİL"

Sepil, "Yasin için sayın Ali Koç ile konuştuk, resmi gelen bir teklif olmadı ama bir flört oldu. Yasin de gitmek istemedi, bizim de onu bırakmak diye bir niyetimiz yok. Yasin bence bundan sonra İstanbul kulüplerine gitmez. Ben kendimi burada ispat edeceğim ve gidersem Avrupa'ya giderim dedi. Ben de bana çuvalla para kazandırırsan gidebilirsin dedim. Ya Göztepe'de emekli olur, ya da kendini ispat eder. Şu anda transfer söz konusu değil, biz ondan çok mutluyuz." diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR