Gupse Özay: Aksiyonun hakkını veremeyiz
Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği "Tatlım Tatlım" filminin Bursa galasında konuşan Gupse Özay, "Neden aksiyon filmi yapmıyoruz?" sorusunun cevabını verdi.
MAGAZİN , 19 Mart 2017 Pazar, 05:00
Gupse Özay: Aksiyonun hakkını veremeyiz

"Tatlım Tatlım" filminin Bursa galası filmin vizyona girdiği tarihte Korupark AVM'de gerçekleşti. Yönetmen Yılmaz Erdoğan'ın gelmediği galaya Gupse Özay, Aylin Kontante, Büşra Pekin ve Bülent Emrah Parlak katıldı. Film ekibi izleyiciyle buluştuktan sonra gazetecilerle bir araya geldi. Gazetecilerin, "Neden hep komedi, aksiyon filmi yapamıyor muyuz?" sorusuna Gupse Özay ve Bülent Emrah Parlak cevap verdi. Özay, "Bu işin hakkını Hollywood veriyor" derken; Parlak, "Aksiyonun parası çok" diyerek konuyu özetledi.

BAYILA BAYILA GELDİK

Filmin merak edilen oyuncularından biri olan Aylin Kontante de muhabirlerin sorularına samimi yanıtlar verdi. "Bursa'ya bayıla bayıla geldik" diyen Kontante sözlerini, "Hepimiz çok güzel arkadaş olduk sette. O yüzden turne başlıyor dendiği zaman Bursa mı? O zaman İskender'i nerede yiyeceğiz, onun arkasından kestane şekeri de yer miyiz derken çıktık geldik" şeklinde bitirdi. (Özge TEZCAN)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR