Hadise'yi, ablası her yerden sildi
Hadise'nin, annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar girişiminden sonra kız kardeşleriyle bağlarını koparmasına abla Hülya Açıkgöz'den tepki geldi. Hülya Açıkgöz, Hadise ile tüm fotoğraflarını instagram hesabından sildi.
MAGAZİN , 31 Temmuz 2018 Salı, 12:38
Hadise'yi, ablası her yerden sildi

Hadise Annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar girişiminden sonra kardeşleri ile olan tüm bağını koparması haberlerinden sonra Hülya Açıkgöz'den karşılık geldi. Abla Hülya Açıkgöz'ün Hadise'nin bu harekiten karşılık olarak birlikte olan tüm fotoğraflarını sildi.

AİLE İÇİ KRİZE YOL AÇTI

Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz'ün veda mektubu bırakarak canına kıymaya çalışmasından sonra, kız kardeşlerin arası açılmıştı. Anne Gülnihal Açıkgöz'ün kızlarını "Benimle hiç ilgilenmiyorsunuz, aranızdaki para muhabbetinden bıktım" demesi Hadise ve kardeşlerini derinden sarsmıştı. Hadise, önce ablası Hülya Açıkgöz ile çalışmayı bırakmasının ardından, kız kardeşi Derya Açıkgöz'le de yollarını ayırması aile içi krize sebep oldu.

ABLA HÜLYA HADİSEYİ HAYATINDAN SİLDİ

Hülya Açıkgöz Hadise'nin aldığı kararlara karşılık birlikte olan tüm fotoğraflarını instagram hesabından silerek kardeşine tepkisini gösterdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR