Hakan Ural, set arkadaşının yaşadığı sözlü tacizi canlı yayında açıkladı
Hakan Ural, set ekibinde yer alan genç bir kadının oturduğu mekanda yaşadığı sözlü saldırıyı televizyon karşısındaki izleyicilerle paylaştı. Ural, yaşanan bu çirkin olaya karışan polis memurları hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.
MAGAZİN , 14 Ağustos 2018 Salı, 16:18
Hakan Ural, set arkadaşının yaşadığı sözlü tacizi canlı yayında açıkladı

TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım programı sunucusu Hakan Ural, set ekibinde yer alan genç kadının yaşadığı sözlü saldırıyı canlı yayında açıkladı. Kamera arkasında çalışan genç kadın, kız kardeşiyle oturduğu Ortaköy'de bir kafede kendini avukat olarak tanıtan bir kişinin gerici tacizine uğradı. Olay canlı yayında anlatan Ural, olayda adı geçen kişiler hakkında suç duyurusunda bulunacağını söyledi.

"ŞORTUNUZ NE KADAR KISA BAKACAĞIZ"

Gel Konuşalım' adlı programın kamera arkasında çalışan İrem adlı genç kadın, kız kardeşiyle oturduğu Ortaköy'de bir kafede kendini avukat olarak tanıtan bir kişinin gerici tacizine uğradı. Ural, şahsın, işletmeciyi çağırarak "Bu kızların şortu çok kısa ben rahatsız oluyorum, kaldırın" dediğini söyledi. İşletme sahibinin ise "Ne münasebet" diyerek şahıs ile tartışmaya girdiği sonunda polislerin kafeye inceleme yapmaya geldikleri öğrenildi. Ural sözlerini şöyle tamamladı: "Kafeye gelen polisler, kendini avukat olarak tanıtan kişiye, 'Sen insanların kıyafetine neden karışıyorsun?' demek yerine kadınlara 'Ayağa kalkın bakalım, şortlarınız ne kadar kısa bakacağız' dedi.

"POLİSLER HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIM"

Bu akıllara zarar bir durum. Bu hasta ruhlu insanların acil yakalanması lazım. Hem kendisini avukat olarak tanıtan hem de genç kızlara karşı inanılmaz bir tutum takınan polisler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunuyorum."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR