Hamzaoğlu: İnce eleyip sık dokuyacağız
Kamp çalışmalarına başlayan Bursaspor'da Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, "Gelecek ve gidecek futbolcular olacak. Önümüzde 20-25 günlük bir süre var. İnce eleyip sık dokuyacağız" dedi.
BURSASPOR , 04 Ocak 2017 Çarşamba, 19:57
Hamzaoğlu: İnce eleyip sık dokuyacağız

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Antalya'da başlayan kamp çalışması öncesi önemli açıklamalar yapan Hamzaoğlu, "İnşallah sakatlık yaşamadan güzel bir kamp dönemi geçiririz" dedi. Transfer çalışmalarına ilişkin de konuşan tecrübeli teknik adam, "Çalışmalarımız var ama çok acele etmek istemiyoruz. Önümüzde 20-25 günlük bir süreç var. En doğru kararı vermek zorundayız. Çünkü devre arasında transferlerinde transfer yapmış olmak için yapamayız. İnce eleyip sık dokumamız lazım. Çalışmalarımız var ama isim veremem" dedi.

KADRODA DÜŞÜNÜYORUZ

"Takımda ayrılacak isimler olabilir" diyen Hamza Hamzaoğlu şunları söyledi: "Gelen teklifleri değerlendiririz veya biz kendi düşüncemizle göndereceğimiz oyuncular olabilir ama şu anda hep beraberiz." Kiralık sözleşmesi sona eren ancak takıma dönmeyen Luis Advincula'nın durumumun sorulması üzerine Hamzaoğlu, "Rapor almış kendisi. Onunla da tekrar konuşacağız. Belki bu olaylardan dolayı çekinmiş olabilir ama konuşup gerçek nedenini öğrenmiş oluruz. Bizim oyuncumuz ve kadromuzda düşünüyoruz" dedi.

3 YA DA 4 OYUNCU ALACAĞIZ

3 ya da 4 oyuncu kadrolarına katacaklarını ifade eden Hamzaoğlu, "Oldukça fazla sakatımız var. Mevki olarak da orta saha, bek ve ileri uç düşünüyoruz. Hem forvet hem de kanat oynayabilen özellikte oyuncu bakıyoruz" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR