Harun Kolçak'ın kedileri sahipsiz kaldı
Harun Kolçak'ın Gümüşsuyu'ndaki evinde beslediği iki kedisi, sanatçının ölümüyle sahipsiz kaldı. Hayvanseverler kedileri sahiplenmek için adeta sıraya girdi.
GÜNDEM , 26 Temmuz 2017 Çarşamba, 10:52
Harun Kolçak'ın kedileri sahipsiz kaldı

62 yaşında prostat kanseri nedeniyle hayata gözlerini yuman Harun Kolçak'ın bakıp beslediği kesileri sahipsiz kaldı. Kolçak'ın kedilerine sahip çıkmak için herkes adeta sıraya girdi.

HARUN KOLÇAK'IN YAKIN ARKADAŞI KEDİLER İÇİN SAHİP ARADI

Sanatçının yakın dostu Sibel Benekli Instagram hesabından "Harunumuzun kızları Pamuk & Eylül. Şimdilik Harun'un evinde ben bakıyorum ama yeni yuvaya ihtiyaçları var. Benim evimde 12 kedim var. Anlaşabilseler keşke. Onun çocuklarına onun kadar iyi bakacak dostlar arıyorum bilginiz olsun. Şimdiden teşekkürler" yazdı.

KEDİLER İÇİN SIRAYA GİRDİLER

Müzisyen kimliğinin yanı sıra hayvanlara olan düşkünlüğüyle de bilinen usta sanatçının Gümüşsuyu'ndaki evinde vaktinin büyük bir bölümünü beraber geçirdiği Pamuk ve Eylül adındaki kedilerini sahiplenmek isteyen vatandaşlar, Sibel Benekli'yle iletişime geçti. Son beş günde 100'den fazla kişinin Kolçak'ın kedilerini sahiplenmek için Benekli'ye ulaştığı öğrenildi. Sibel Benekli yine Instagram hesabından Kolçak'ın köpeğini sahiplendirdiğini şu sözlerle paylaştı: Harunum Laika emin ellerde.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR