Harun Tekin: Özgüvenimiz yerine geliyor
Başakşehir karşısında mücadeleci bir futbol ortaya koyan ancak sahadan mağlubiyetle ayrılan Bursaspor'un başarılı file bekçisi, "Bizi maç sonunda alkışlamaları büyük bir onurdu. Bu bize olumlu yansıyacak. Özgüvenimiz yerine geliyor" dedi.
BURSASPOR , 13 Ağustos 2017 Pazar, 09:18
Harun Tekin: Özgüvenimiz yerine geliyor

Bursaspor'un başarılı kalecisi Harun Tekin, Bursa Hakimiyet'e önemli açıklamalar yaptı. Başakşehir maçında iyi bir perfromans ortaya koyduklarını belirteren Harun, "Kaybettiğimiz için üzgünüz. Geçen sene çok kötü bir sezon geçirdik. O günler geride kaldı. Şimdi yeni yapılanma içerisindeyiz. Yeni arkadaşlarımız takıma katılıyor ve bir uyum süreci içindeyiz. Buna rağmen Başakşehir karşısında iyi mücadele ettik ve gol pozisyonlarına girdik" dedi.

BÜYÜK BİR ONUR

Geçen sezonun ikinci yarısında büyük bir çöküş yaşadıklarını dile getiren Harun Tekin şöyle devam etti: "Olumsuzluklar oldu. Büyük özgüven kayıpları yaşadık. Şimdi yavaş yavaş özgüvenimiz yerine geliyor. Özellikle taraftarımız bize büyük destek çıktı. Bu durum bize pozitif yansır. Taraftarımız çok büyük bir itici güç. Onlara puan armağan etmek isterdik ama olmadı. Bizi maç sonunda alkışlamaları büyük onur. Bu durumun bize çok iyi yansıyacağını düşünüyorum. Biz de bu desteğin karşılığını verip sonuna kadar mücadelemizi sürdüreceğiz."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR