Hayal kurma İstanbul
Bursaspor'un yıldız futbolcusu Pablo Martin Batalla'da zemin yoklayan Siyah Beyazlılar ile birlikte şimdi de Fenerbahçe, Yeşil Beyazlıların genç futbolcusu Şener Özbayraklı'ya gözünü dikti.
BURSASPOR , 18 Mayıs 2013 Cumartesi, 10:54
Hayal kurma İstanbul

İstanbul ekipleri Beşiktaş ile Fenerbahçe, Bursaspor'un yıldız futbolcularıyla ilgilenmeye devam ediyor. Yeşil Beyazlıların adeta efsane ismi haline gelen Pablo Martin Batalla için Beşiktaş gündem yaratmaya çalışıyor. Siyah Beyazlılar medya yoluyla zemin yoklarken, Bursaspor Teknik Menajeri Süha Sidal'ın, “Bizim Messi'yi alma şansımız ne kadarsa onların Batalla'yı alma şansı o kadar” açıklaması her şeyi özetliyor.
 

ŞENER'E DE KANCA
Beşiktaş'ın hayalden öteye geçemeyecek isteği dışında şimdi de bir diğer İstanbul ekibi Fenerbahçe, Timsah'ın bir başka futbolcusuna gözünü dikti. Bursaspor'a bu sezonun devre arasında Bugsaşspor'dan gelen Şener Özbayraklı'ya talip olan Sarı Lacivertliler, genç futbolcuyu Gökhan Gönül'ün alternatifi olarak düşünüyor. Ancak Bursaspor Kulübü Batalla'yı da Şener'i de elden çıkarmayı aklından geçirmiyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR