Henüz 19 yaşındaydı! Babası aynı acıyı 10 yıl önce de yaşadı
Kayseri'de yolun karşısına geçmek isteyen 19 yaşındaki Pelin Erdem, minibüsün çarpması sonucu hayatını kaybetti. Pelin'in kızkardeşi Zeynep'i de 8 yaşındayken 10 yıl önce Antalya'da trafik kazasında kaybeden Habip Erdem, aynı acıyı ikinci kez yaşadı.
GÜNDEM , 05 Ocak 2017 Perşembe, 16:15
Henüz 19 yaşındaydı!  Babası aynı acıyı 10 yıl önce de yaşadı

Kaza dün Melikgazi İlçesine bağlı Taha Carım Bulvarında meydana geldi. ErciyesÜniversitesi öğrencisi Pelin Erdem, okula gitmek için evinden çıkarak yolun karşısındaki otobüs durağına gitmek istedi. Bu sırada kent merkezinden, Organize Sanayi Bölgesi yönüne giden 34 yaşındaki Mesut Bülent yönetimindeki 38 NC 083 plakalı minibüsün çarpması sonucu olay yerinde hayatını kaybetti.

Sürücü gözaltına alınırken, hayatını kaybeden Pelin Erdem, bugün Camikebir'de kılınan cenaze namazının ardından asri mezarlıkta toprağa verildi. Bir çelik kapı fabrikasında muhasebeci olarak çalışan baba Habip Erdem cenaze töreninde güçlükle ayakta durabildi. Baba Habib Erdem 10 yıl önce kızı Zeynep'i de Antalya da trafikkazasında kaybettiği, aynı acıyı 10 yıl sonra bir kez daha yeniden yaşadığı söyledi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR