İbrahim Üzülmez'e sürpriz teklif!
Teknik direktör arayışını sürdüren Kasımpaşa yönetimi, Ertuğrul Sağlam'la anlaşamadı. Lacivert beyazlıların gündeminde yine iki eski Beşiktaşlı; İbrahim Üzülmez ve Tayfur Havutçu var.
SPOR , 17 Mart 2015 Salı, 17:40
İbrahim Üzülmez'e sürpriz teklif!
Spor Toto Süper Lig'de mücadele eden Kasımpaşa, Şota Arveladze'den boşalan teknik direktörlük görevi için arayışını sürdürüyor. Lacivert beyazlı kulübün sahibi Turgay Ciner dün öğle saatlerinde bir araya geldiği Ertuğrul Sağlam ile anlaşamadı. Ciner'in, Kasımpaşa'nın bu sezon oynadığı birçok maçı yardımcı antrenör Murat Erdoğan'a izleten Sağlam hakkındaki olumlu düşüncesini daha sonra değiştirdiği öğrenildi.

Ertuğrul Sağlam'dan kesin olarak vazgeçen Kasımpaşa yönetiminin gündeminde iki eski Beşiktaşlı daha bulunuyor. İlk aday; siyah beyazlı takıma futbolcu, antrenör ve teknik direktör olarak uzun yıllar hizmet eden Tayfur Havutçu.İkinci isim ise, 2000-2011 yılları arasında Beşiktaş savunmasının sol kanadında görev yapan İbrahim Üzülmez.

Kasımpaşa yönetimi, 1-2 gün içinde kararını verip, cumartesi günkü Galatasaraymaçına yeni teknik direktör yönetiminde çıkmayı planlıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR