İlk haftadan puan çıkarmalıyız
Bursaspor'da yeni sezon öncesi Afyon'da devam eden kamp çalışmaları sırasında tecrübeli futbolcu Barış Yardımcı kulüp televizyonuna konuştu.
BURSASPOR , 27 Temmuz 2018 Cuma, 08:02
İlk haftadan puan çıkarmalıyız

Güzel bir kamp geçirdiklerini belirten Barış, "Geçen sene en büyük sıkıntılarımızdan biri arkadaşlığı yakalayamamaktı. Zor bir sezon geçirdik, 2. yarı kötü geçti.Taraftarlarımız yine de destek olsunlar, güzel şeyler yapmaya çalışacağız. Samet hoca yıllardır Süper Lig'de çalışıyor tecrübesini aktarıyor bizlere, Türk hocayla çalışmak bizim için büyük avantajdır. Paul hocayla biraz sorunlar yaşadım Bir gruplaşma yoktu ama kimse kimseyle konuşmuyordu. Ben Türk hocayla çalışmaktan yanayım. Fenerbahçe maçları genelde zor olur. Taraftarıyla, atmosferiyle zor bir maç bizi bekliyor. İlk maç bizim için moral maçı olmalı, İstanbul'dan puan alarak dönmemiz gerekiyor. Hedefimiz belli, ilk maçı güzel geçirip kalanını zamanı gelince düşünmektir" diye konuştu.

Başkent'te rakip Sivasspor

Aralarında Bursaspor'un da olduğu ve dört takımın katılacağı TSYD Ankara Turnuvası'nın kura çekimi yapıldı. 3-4 Ağustos tarihlerinde yapılması planlanan turnuvada Bursaspor Sivasspor ile eşleşti.
Ankaragücü ise Alanyaspor'un rakibi oldu. Ancak turnuvayla ilgili stadyum sıkıntısı bulunuyor. Maçların Yenikent Asaş Stadyumu'nda oynanması planlanırken, stadyumda yenileme çalışmalarının bulun-ması turnuvaya katılacak takımları düşündürüyor. Stadyumla ilgili sıkıntılar çözülmezse takımlar turnuvaya katılmama kararı aldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR