Instagram güzelinin karnı bir gecede bu hale geldi
Eski İrlanda güzeli ve instagram fenomeni Tiffany Brien'ın paylaştığı fotoğraf bir anda olay oldu. Gece dümdüz bir karınla yatan Brien sabah kalktığında adeta 6 aylık hamile karnına sahipti.
DÜNYA , 21 Haziran 2016 Salı, 16:05
Instagram güzelinin karnı bir gecede bu hale geldi
Tiffany Brien 26 yaşında bir model ve sağlıklı yaşam, fitness paylaşımlarıyla Instagram'da binlerce takipçisi olan bir eski İrlanda güzeli.

Ancak Brien'ın geçenlerde yaptığı bir paylaşım bir anda tartışmalara yol açtı çünkü akşam yatarken dümdüz bir karınla fotoğraf çeken genç kadın sabah kalktığında ise neredeyse 6 aylık hamile bir kadının karnına sahipti.Brien'ın notu da aslında sosyal medyada mükemmel görünenlere bir mesajdı: Hiçbirimiz sosyal medyada göründüğümüz gibi değiliz.

Bu fotoğrafı özellikle paylaştım. Size kimsenin mükemmel olmadığını göstermek için. Bu durum en iyilere bile oluyor, üzülmeyin kızlar. Bunlar kadın olmanın bir parçası. Lezzetli bir kokteyl, az uyumak, stres, hormonlar ve besin alerjisi buna neden olabilir. Bu fotoğrafım kötü bir günden mesela. Yediğim şey beni bu hale getirdi. Bazen vücudunuz her zaman yediğiniz şeylere bile tölerans gösteremez. Sadece çalışmanız gerekir.

Ünlü model ayrıca sürekli mükemmel görünmeye çalışan genç kadınlara gerçek hayatın böyle olmadığını anlatmaya çalıştı ve şunları söyledi: Hiçbir açıdan mükemmel değilim. Hatta rol model olmaktan bir mil uzaktayım. Hepimizin zayıf noktaları var.

Genç kadının fotoğrafı 4 binden fazla paylaşıldı ve birçok insandan teşekkür aldı. Takipçileri ona "Dürüstlüğünü seviyorum. Bunu yapmak cesaret ister." gibi yorumlarda bulundu.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR